Szkoła pływania

Szkoła Pływania Scorpio funkcjonuje od 2004 roku. Naszą podstawową domeną jest pełen profesjonalizm, wykwalifikowana, doświadczona kadra, która zapewnia wysoki poziom nauczania oraz dobrą zabawę i świetną atmosferę. Nauczyliśmy pływać wiele osób, począwszy od kilkumiesięcznych niemowlaków, po osoby dorosłe. Naszymi wychowankami byli uczniowie i zawodnicy wielu szkół sportowych o profilu pływackim oraz klubów sportowych.

NOWA LOKALIZACJA!!!

Lekcje odbywają się na basenie w Górnośląskim Centrum Rehabilitacji "Repty Śląskie" w Tarnowskich Górach. Podstawowym atutem obiektu jest ozonowana (nie chlorowana) woda oraz codzienne badania i ciągły monitoring jej jakości.

WIĘKSZY KOMFORT...

... prowadzenia zajęć i korzystania z basenu. Kursantów kwalifikujemy do poszczególnych grup przede wszystkim w oparciu o kryterium stopnia zaawansowania i umiejętności pływackich. Uwzględniając osobiste predyspozycje i odpowiednie zaangażowanie, uczęszczając systematycznie na zajęcia, uczestnik kursu bez problemu powinien umieć pływać przynajmniej trzema stylami pływackimi: na plecach, klasycznym i dowolnym oraz poznać podstawy pływania stylem motylkowym. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję jakości, profesjonalizmu, tradycji... pozbywasz się obaw wynikających z korzystania z uroków wypoczynku na wodzie i nad wodą. Dla uczestników naszych kursów organizujemy egzaminy na Kartę Pływacką.

BEZPŁATNY WJAZD I PARKING NA TERENIE "GCR"

Kogo uczymy

Maluchy

Zajęcia mają na celu oswojenie dziecka z wodą i przygotowanie do samodzielnego poruszania się w wodzie.

Dzieci

Nauka pływania odbywa się w różnych grupach w zależności od wieku i umiejętności pływackich dziecka.

Dorośli

Lekcje indywidualne lub w 2-3 osobowych grupach. Nauka pływania od podstaw lub zajęcia doskonalące zdobyte umiejętności.

W jaki sposób się zapisać

ZAPISY:

1) Telefoniczne zgłoszenie i uzgodnienie grupy
2) Smsowe/mailowe potwierdzenie deklaracji uczestnictwa w kursie
3) Wypełnienie i dostarczenie dokumentów oraz dokonanie opłaty za kurs i kaucji (po potwierdzeniu miejsca w grupie)


Masz pytania? Zadzwoń!

tel. 602 383 704

lub wyślij email

szkola.scorpio@gmail.com


INSTRUKTORZY

  • KASIA NOGA-POŚPIECH