Szkoła pływania

ZGODNIE Z ZALECENIAMI ORAZ W TROSCE O ZDROWIE NAS WSZYSTKICH ZAJĘCIA W NASZEJ SZKOLE PŁYWANIA SĄ ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA.

 

Szkoła Pływania Scorpio funkcjonuje od 2004 roku. Naszą podstawową domeną jest pełen profesjonalizm, wykwalifikowana, doświadczona kadra, która zapewnia wysoki poziom nauczania oraz dobrą zabawę i świetną atmosferę. Nauczyliśmy pływać wiele osób, począwszy od kilkumiesięcznych niemowlaków, po osoby dorosłe. Naszymi wychowankami byli uczniowie i zawodnicy wielu szkół sportowych o profilu pływackim oraz klubów sportowych.

NOWA LOKALIZACJA!!!

Lekcje odbywają się na basenie w Górnośląskim Centrum Rehabilitacji "Repty Śląskie" w Tarnowskich Górach. Podstawowym atutem obiektu jest ozonowana (nie chlorowana) woda oraz codzienne badania i ciągły monitoring jej jakości.

WIĘKSZY KOMFORT...

... prowadzenia zajęć i korzystania z basenu. Kursantów kwalifikujemy do poszczególnych grup przede wszystkim w oparciu o kryterium stopnia zaawansowania i umiejętności pływackich. Uwzględniając osobiste predyspozycje i odpowiednie zaangażowanie, uczęszczając systematycznie na zajęcia, uczestnik kursu bez problemu powinien umieć pływać przynajmniej trzema stylami pływackimi: na plecach, klasycznym i dowolnym oraz poznać podstawy pływania stylem motylkowym. Korzystając z naszej oferty masz gwarancję jakości, profesjonalizmu, tradycji... pozbywasz się obaw wynikających z korzystania z uroków wypoczynku na wodzie i nad wodą. Dla uczestników naszych kursów organizujemy egzaminy na Kartę Pływacką.

BEZPŁATNY WJAZD I PARKING NA TERENIE "GCR"

Kogo uczymy

Maluchy

Zajęcia mają na celu oswojenie dziecka z wodą i przygotowanie do samodzielnego poruszania się w wodzie.

Dzieci

Nauka pływania odbywa się w różnych grupach w zależności od wieku i umiejętności pływackich dziecka.

Dorośli

Lekcje indywidualne lub w 2-3 osobowych grupach. Nauka pływania od podstaw lub zajęcia doskonalące zdobyte umiejętności.

W jaki sposób się zapisać

ZAPISY:

1) Telefoniczne zgłoszenie i uzgodnienie grupy
2) Smsowe/mailowe potwierdzenie deklaracji uczestnictwa w kursie
3) Wypełnienie i dostarczenie dokumentów oraz dokonanie opłaty za kurs i kaucji (po potwierdzeniu miejsca w grupie)


Masz pytania? Zadzwoń!

tel. 602 383 704

lub wyślij email

szkola.scorpio@gmail.com


INSTRUKTORZY

  • KASIA NOGA-POŚPIECH
  • EWELINA TRĄBECKA
  • ADAM WOJTKOWSKI
  • GOSIA KULA